Przeprowadzka w Nowy Rok

Drodzy Czytelnicy,

W Nowy Rok, 1 stycznia 2015, Tygodnik Powszechny przeprowadził się w nową przestrzeń internetową: www.TygodnikPowszechny.pl . Jest pięknie!  Tam też możecie znaleźć mój noworoczny kato-feministyczny tekst. Można się zarejestrować za darmo (póki co) i przeczytać.

Blog przeprowadza się wraz z Tygodnikiem w jego nowy internetowy świat na  http://zydziiczarownice.blog.tygodnikpowszechny.pl/

Screen Shot 2015-01-01 at 4.39.44 PM

Wkrótce przeprowadzą się tam również treści stąd, stare wpisy i Państwa dyskusje. Będziemy więc mogli wszystkie wątki kontynuować.

Ale teraz na Nowy Rok dzieje się nowe. Jest akcja, razem z kobietami z całego świata ślemy zdjęcia i filmy do Watykanu. Brzmi jak dobry początek 2015.

#lifeofwomen

Więcej znajdziecie już w nowej lokalizacji. 

 

Jeden komentarz do “Przeprowadzka w Nowy Rok

  1. ~Maria(m)

    Przejście na nowe fale. lepszej jakości odbioru rozumiem. Człowiek całe życie się uczy. No cóż, niewiele jest rzeczy niezmiennych na tym świecie, do nich m.in. należy sąd KNW, szczególnie niektóre doktryny, które trzymają się jak…(?)Mają się dobrze. Fotografia to kolejna moja pasja. Mam do niej teologiczne podejście. Utrwalam nań obraz stworzenia i czasem myślę sobie, że podglądam Boga w Jego dziele, a wręcz uwienczam samego Stwórcę na fotografii. Mają wyjątkową aurę.

    Pomysł śmiały jak na Panią Zuzannę przystało. Będę śledzić przebieg zdarzeń.

Możliwość komentowania została wyłączona.